Dlaczego Franczyza?

Chcesz poprawić rentowność swojej apteki? Zwiększyć przychody oraz obniżyć ceny zakupu? Prowadzić aptekę pod znaną na rynku marką?

Przyłącz się do naszej sieci franczyzowej. Podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł efektywniej zarządzać apteką. Poprawimy twoje warunki handlowe oraz zajmiemy się negocjacjami z firmami farmaceutycznymi, poprawiając warunki finansowe. To wszystko w zgodzie z prawem farmaceutycznym, poszanowaniem pacjenta oraz zawodu farmaceuty.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie. W miłej atmosferze dowiesz się co możemy ci zaoferować.

 

Kim jesteśmy?

Sieć Aptek Niezapominajka jest prężnie rozwijającą się firmą. Pierwsza Apteka działająca pod tą nazwą rozpoczęła swoją działalność w Krakowie w 2001 roku. Obecnie sieć obejmuje wiele Aptek działających na terenie Polski należących do wielu niezależnych przedsiębiorców, działających w ramach sieci franczyzowej. Naszym priorytetem jest świadczenie usług jak najwyższej jakości, z poszanowaniem prawa farmaceutycznego, etyki zawodu farmaceuty oraz przy zachowaniu atrakcyjnej oferty cenowej. Dokładamy wszelkich starań aby zdobyć zaufanie coraz większej liczby Pacjentów. Główne wartości, którymi się kierujemy to uczciwość, odpowiedzialność, szacunek oraz wysoka jakość obsługi. Pragniemy być jedną z pięciu największych sieci aptek w Polsce. Oferujemy nawiązanie współpracy w ramach franczyzy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno pojedyncze apteki jak i sieci aptek.

 

Nasza wizja

Chcemy być jedną z pięciu największych sieci Aptek w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć zaufanie coraz większej liczby Pacjentów poprzez:

  • troskliwą opiekę, serce i zrozumienie
  • indywidualne podejście oraz rozległą wiedzę
  • niskie koszty leczenia przy zastosowaniu preparatów wysokiej jakości w szerokim asortymencie

Mocna pozycja Aptek Niezapominajka na rynku farmaceutycznym oraz intensywny rozwój sieci franczyzowej dostarczają nowych, stabilnych miejsc pracy. Tworzymy warunki rozwoju dla wszystkich Pracowników. Promujemy partnerską oraz długoterminową współpracę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

W relacjach biznesowych zachowujemy wysokie standardy etyczne, gwarantując długoterminowe i efektywne współdziałanie.

 

Nasze wartości

 

 

Dbałość o zachowanie prestiżu zawodu farmaceuty oraz dobrego imienia marki jest naszą szczególną misją, którą realizujemy w każdej Aptece. Realizujemy ją poprzez pracę zgodną z wszelkimi przepisami dotyczącymi prowadzenia Apteki a także wysoką jakość obsługi Pacjenta, opartą na opracowanych przez nas standardach. Kładziemy wysoki nacisk na kompetencje pracowników.

 

Chcemy być identyfikowani z wysoką jakością. Być siecią Aptek, której zaufają miliony Pacjentów.